| Hosszabb üzemidő az alapos takarításhoz |
| Minőségi cserealkatrész 12 hónap garanciával |
| Memóriaeffektus nélküli töltés |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 5. Önnél |
Akkumulátor porszívókhoz, Dyson V11 Absolute Pro, V11 Absolute Extra és másokhoz, kapacitás 4200 mAh, gyártó: Cameron Sino Technology ,
Ez egy teljes értékű, kiváló minőségű csere az eredeti akkumulátor
helyett.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Meghosszabbított garancia a kapacitásvesztés
ellen 6–12 hónapról 12 hónapra.
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, kiáll termékei kiváló minősége
mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos kapacitásvesztési
garanciát ad a fogyasztóknak erre az akkumulátorra.
Jellemzők
Használati utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dyson:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorokkal egyenértékű

| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4200 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 25,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 179 mm |
| Méret szélesség | 99 mm |
| Méret mélység | 83 mm |