| Adja vissza Dyson készüléke teljes erejét |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 5. Önnél |
Akkumulátor Dyson V6/ SV03/04/05/06/07/09 és egyéb porszívókhoz, kapacitás 2500mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékéhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, kiáll termékei kiváló minősége
mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dyson:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
Nagyon jó akkumulátor kapacitás és minden úgy illeszkedik, ahogy kell. Az akkumulátor élettartamát nem tudtuk tesztelni, de a Cameron Sino akkumulátorok esetében általában nagyon jónak mondható.
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 21,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 129 mm |
| Méret szélesség | 92 mm |
| Méret mélység | 76 mm |
Működik, és a porszívó porszívózik - teszi, amit tennie kell, és már nem tett többet ;-) Kommunikáció az áruházzal és a szállítási határidő nagyszerű és gyors. Köszönöm
Helló, Jana,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.