| Hosszabb takarítás megszakítás nélkül |
| Minőségi cserealkatrész biztonsággal |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Dyson V11 és V15 készülékekhez |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Dyson V11 Absolute Extra, Dyson V11 Absolute+, V15 Detect Absolute Extra, V15s Detect Submarine, V11 Outsize készülékekhez, 4000 mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére, szemben az olyan
eredeti akkumulátorgyártókkal, mint a Nokia, Samsung, Huawei stb., akik
csak 6 hónap garanciát vállalnak termékeik kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dyson:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 25,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 185 mm |
| Méret szélesség | 83 mm |
| Méret mélység | 83 mm |
Gyors szállítás, kiváló termékminőség. Ajánlom.
Helló,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.
van ilyen jelölés az akkumulátorodon ?
355983
970425-01
970938-01
SV15
SV16
SV17
SV18
SV22
?