| Visszaadja a Dyson teljes teljesítményét |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 14. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 13. Önnél |
Akkumulátor Dyson Absolute / V6 / DC62 / SV03 / SV05 / SV07 és további porszívókhoz, kapacitás 1500mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az eredeti vagy a készülékhez tervezett kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Ennek az akkumulátornak a gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei
kiváló minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos
garanciát vállal a fogyasztóknak a kapacitásvesztésre ezen akkumulátor
esetében.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dyson:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorokkal egyenértékű
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 21,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 129 mm |
| Méret szélesség | 92 mm |
| Méret mélység | 76 mm |