| Visszaadja az iPhone XR üzemidejét |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 18. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 15. Önnél |
Mobiltelefon akkumulátor, Apple iPhone XR, kapacitás 2900 mAh, Li-ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Apple:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Mobiltelefonok és okostelefonok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2900 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 101 mm |
| Méret szélesség | 44 mm |
| Méret mélység | 4 mm |