| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus-mentes |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 6. Önnél |
Akkumulátor robotporszívókhoz Zaco A4s, A6, A8s, A9s, kapacitás 2600 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Ariete:
Concept:
Zaco:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 70 mm |
| Méret szélesség | 37 mm |
| Méret mélység | 37 mm |