| Élethű rajzolás X3 stylussal |
| IPS kijelző 99%-os Adobe RGB-vel |
| 8192 nyomásszint a finom vonalakért |
| Új tablet teljes körű garanciával |
| Csomagküldő | díjmentes | 5. 25. Önnél |
| Házhozszállítás | díjmentes | 5. 22. Önnél |
Grafikus táblagép 15,6" IPS kijelző, 1920×1080, 341×192 mm aktív terület, 8192 nyomásszint, 5080 lpi érzékelőréteg felbontás, Adobe RGB 99%-os színskála.
A termék vadonatúj, minden tartozékkal együtt. Az egyetlen hiba, hogy az eredeti csomagolás sérült (horpadt, szakadt vagy karcos). Ha a dobozt azonnal kidobja, ez a tökéletes módja annak, hogy pénzt takarítson meg, miközben egy új terméket kap, teljes garanciával.
Áttörés.
Az XP-PEN újradefiniálja a digitális festési technológiát.
Forradalmi technológiai áttörés.
Az X3 intelligens chip bevezetése új fejezetet nyit az XP-PEN stylusok
számára: az intelligens chip technológiát. Az XP-Pen márka olyan
intelligens chipet tervezett, amely drámaian javítja a stylus használatának
teljesítményét és struktúráját, lehetővé téve, hogy a stylus
mesterséges agyként működjön, és a legélethűbb rajzolási élményt
nyújtsa. Ennek a kis új chipnek köszönhetően a stylus technológia még
soha nem volt ilyen természetes, és kreativitása teljesen kibontakozhat. Az
Artist Pro 16 az első olyan tollkijelzőként, amely az X3 chip által
működtetett tollat kíséri, élen jár az XP-PEN forradalmi lépésében a digitális rajztechnológia felé.
Úttörő technológiai innováció az élethű
rajzolásért.
Még a hagyományos festési módszerekhez szokott művészek is természetesnek
találják az Artist Pro 16-ot, mivel az innovatív kijelző kialakítása
élethű rajzolási élményt nyújt.
A tökéletes párosítással együtt jár a produktív hatékonyság.
Az X3 Elite Plus kijelző és a toll tökéletes párosításával hatékonyan
és zökkenőmentesen hozhat létre nagyszerű műalkotásokat.
Stílusos és tartós digitális festészeti
megoldás.
Az X3 Elite Plus tollkijelzővel és tollal nem kell kompromisszumot kötnie az
esztétikum vagy a praktikum terén. Fejlett tollkijelzőnk szürke, fém háza
és ergonomikus, 9 mm-es profilja miatt a készüléket abszolút öröm
megfigyelni, hordozni és használni.
Az új X3 Elite Plus toll szintén innovatív és stílusos megoldás a digitális rajzoláshoz. Nemcsak kifinomult belső szerkezete van, hanem tartóssága is körülbelül kétszerese az eredeti XP-Pen tollhoz képest.
Műszaki adatok:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 340 mm |
| Aktív terület magassága | 191 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 200 rps |
| Pontosság | 0,5 mm |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, iOS, Microsoft Windows |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 15,4 " |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 Full HD |
| Adobe RGB színskála | 99 |
| NTSC színtartomány | 94 |
| sRGB színtartomány | 133 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 443 mm |
| Méret szélesség | 256 mm |
| Méret mélység | 9 mm |