| Natív 4K akár 300″ |
| 3200 lumen, kép nappal is |
| Késleltetésmentes játék 240 Hz |
| Magával ragadó Harman Kardon hangzás |
| Csomagküldő | díjmentes | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 690 Ft | 4. 29. Önnél |
RGB tripla lézer projektor, 4K (3840×2160), Harman Kardon hangszórók 2× 12W, 3200 ANSI lm, Game mód 1080p@240Hz 1ms, 4K@60Hz 3ms, automatikus trapézkorrekció ISA 5
Az XGIMI HORIZON 20-at a fejlett X-Master RGB Triple Laser Engine hajtja, amely 3200 ISO lumen fényerőt és élénk, pontos színeket biztosít ΔE<0.8 tanúsítvánnyal. A Dynamic Black Level Enhancement (DBLE) technológia drámaian elmélyíti a fekete tónusokat és növeli a kontrasztot, így a legsötétebb jelenetek is részletgazdagok maradnak.
Akár filmet néz, akár játszik, a Dinamikus lencseeltolás (Lens Shift) és az Optikai zoom funkcióknak köszönhetően torzítás és élességvesztés nélkül alakíthatja a képet. A projektor támogatja a legújabb mozi-minőségű szabványokat, mint az IMAX Enhanced, a Dolby Vision és a Filmmaker Mode, amelyek hű és optimalizált tartalommegjelenítést biztosítanak.
Szerezzen előnyt a játékban a minimális, 1 ms bemeneti késleltetéssel és a 240 Hz-es frissítési gyakorisággal (1080p mellett). A VRR és ALLM támogatás kiküszöböli a képszakadozást és a késleltetést, biztosítva a zökkenőmentes és gyors reakciókat. A speciális játékmódok, mint az FPS, RPG és egyebek, automatikusan optimalizálják a beállításokat a legjobb előny érdekében. Az olyan funkciók, mint a Black Equalizer és a virtuális célkereszt, tovább fokozzák a játékélményt.
A projektor prémium, 24 W-os Harman Kardon audiorendszerrel van felszerelve, amely gazdag és dinamikus hanggal tölti be a szobát. A Dolby Audio támogatás biztosítja, hogy minden filmzenét a legmagasabb minőségben élvezhessen.
Az ISA 5.0 technológiának köszönhetően a projektor beállítása villámgyors és automatikus. A projektor magától fókuszál, elvégzi a képkorrekciót, kikerüli az akadályokat és alkalmazkodik a fal színéhez. Elegáns Elephant Grey színű dizájnjával és luxus textúrájával a HORIZON 20 minden helyiség díszévé válik. A beépített Google TV azonnali hozzáférést biztosít több ezer filmhez és sorozathoz, további eszközök nélkül.
Megjelenítés
Kijelző technológia: DLP
Kijelző chip: 0,47 DMD
Támogatott formátumok: HDR 10+, Dolby Vision, IMAX Enhanced
Fényerő: 3200 ISO lumen
Standard felbontás: 3840 × 2160 képpont
Képfrissítés: 240Hz
Bemeneti késleltetés: 1 ms (1080p@240Hz), 2,2 ms (1080p@120Hz), 3 ms
(4K@60Hz) – (Játékmód, VRR bekapcsolva, Automatikus trapézkorrekció
kikapcsolva)
Lencseeltolás: Igen (Függőleges ±120% / Vízszintes ±45%)
Lencse: nagy fényáteresztő képességű
3D: Igen
Vetítési paraméterek
Vetítési arány: 1.2–1.5:1
Automatikus trapézkorrekció: Igen (megszakítás nélküli)
Automatikus fókusz: Igen (megszakítás nélküli)
Automatikus képillesztés: Igen
Automatikus akadályelkerülés: Igen
Optikai zoom: Igen
Vetítési módok: első, hátsó, első mennyezeti, hátsó mennyezeti
Képméret: 40″ – 300″ (101 – 762 cm)
Hang
Hangszórók: 2 × 12W Harman Kardon
DTS-HD: Igen
DTS® Virtual:X: Igen
Dolby Audio: Igen
Dolby Digital (DD): Igen
Dolby Digital Plus (DD+): Igen
Rendszerparaméterek
RAM: 4GB
Tárhely kapacitása: 128GB
Gyors indítás: Igen
Rendszer: Google TV
Képernyőtükrözés: Google cast/DLNA
Csatlakoztathatóság
Bemenetek: 1× USB 2.0, 1× USB 3.0, 2× HDMI 2.1 (a HDMI 1 támogatja az
eARC-t), 1× LAN
Kimenetek: 1× 3,5 mm-es fejhallgató, 1× optikai
WiFi: WiFi 6 Dual-band 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2/BLE
| Operációs rendszer | |
| Kivetítő OS | Google TV |
|---|---|
| Memória | |
| Belső tároló | 32 GB |
| Működési memória | 2 GB |
| Csatolás | |
| Elhelyezkedési lehetőségek | A mennyezetre, Az asztalra, A földre |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Projektor csatlakoztathatóság | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm-es audiocsatlakozó |
| Maximális fogyasztás | 200 W |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Projektor funkciók | 3D, Chromecast |
| Keystone korrekció függőleges | 120 ° |
| Keystone korrekció vízszintes | 45 ° |
| Fényerősség (ANSI lumen) | 3200 lm |
| Automatikus fókuszálás | Igen |
| Oldalarány | 16:9 |
| Maximális képátló | 500 cm |
| Maximálisan támogatott felbontás | 3840px |
| Natív felbontás | 3840x2160 |