| Gyors nyomtatás akár 500 mm/s |
| Csendes működés a kényelmes nyomtatáshoz |
| Klipper és 8 GB memória |
| Új termék 24 hónap garanciával |
| Házhozszállítás | 3 390 Ft | 4. 9. Önnél |
FDM 3D nyomtató, nyomtatási terület 225mm×225mm×265mm, nyomtatási alapanyag 1.75mm ABS, PETG, PLA és TPU, nyomtatási sebesség 500mm/s, nyomtatási lehetőség: WLAN, USB
SÉRÜLT CSOMAGOLÁS
Az áru új, azonban a csomagolása sérült. Ennek ellenére a termék
bontatlan, eredeti állapotban van, és teljes kiszerelésben, 24 hónap
garanciával kerül kiszállításra.
A Neptune 4 FDM nyomtató az Elegoo márka kínálatának valódi slágerterméke. A nagy teljesítményű alaplap és a 64 bites, négymagos ARM processzor kombinációja lenyűgöző, akár 500 mm/s-os maximális nyomtatási sebességet tesz lehetővé, ami rekordidő alatt történő modellgyártást biztosít (az optimális eredmény elérése érdekében azonban a fele ekkora sebesség javasolt). Elegáns, modern megjelenéssel, valamint hordozható és stabil portálkonstrukcióval büszkélkedhet. Megfelelő méretű munkaterével a legkreatívabb projektek megvalósítására is alkalmas. Lenyűgöző teljesítménye ellenére a nyomtató alapos zajszigeteléssel rendelkezik, így a teljes nyomtatási folyamat rendkívül halkan zajlik. Ezenkívül 8 GB memóriával van felszerelve, ami lehetővé teszi több mint 400 modellfájl biztonságos tárolását. A Neptune sorozat többi nyomtatójával ellentétben, amelyek a Marlin firmware-t támogatják, ez a nyomtató Klipper firmware-rel érkezik.
Főbb jellemzők:
| A tartozékok típusa | |
| A készülék típusa | 3D nyomtató |
|---|---|
| Kijelző | |
| Érintőképernyős kijelző | Igen |
| Kommunikáció | |
| Nyomtatási lehetőségek | WiFi, USB meghajtó |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Nyomtatási terület szélessége | 225 mm |
| A nyomtatási tér mélysége | 225 mm |
| Nyomtatási terület magassága | 265 mm |
| 3D nyomtatási anyag | PLA, ABS, PETG, TPU |
| nyomtatási technológia | FDM |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 445 mm |
| Méret szélesség | 475 mm |
| Méret mélység | 515 mm |
| Súly | 8 g |
Működik. az árért nem is kérhetnék többet.
Köszönjük értékelését és vásárlását. Kellemes napot kívánunk.