| Hosszabb üzemidő porszívózáshoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 5. Önnél |
Akkumulátor porszívókhoz, Concept VR3550, ROEMO SYB2 és egyéb, kapacitás 5200 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű csere az eredeti
akkumulátorodhoz.
Az akkumulátort az eszközhöz tervezett eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
6–12 hónapos kapacitáskiesés elleni
kiterjesztett garancia
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát biztosít
a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztése ellen.
Jellemzők
Utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Koncepció:
Roemo:
Az akkumulátor egyenértékű ezekkel az eredeti akkumulátorokkal.
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 5200 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 131 mm |
| Méret szélesség | 39 mm |
| Méret mélység | 37 mm |