| Hosszabb porszívózási idő |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 6. Önnél |
Akkumulátor porszívókhoz, Concept VR2020, VR2110, VR3105, kapacitás 3350 mAh, Li-Ion, gyártó Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Concept:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3350 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 69 mm |
| Méret szélesség | 37 mm |
| Méret mélység | 37 mm |
Az akkumulátor tökéletes, de a csatlakozó nem illeszkedik
Helló,
Köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól és a visszajelzését. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk.