| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 9. Önnél |
Univerzális tok KZ fülhallgatókhoz, kemény anyag, cipzáras, méret 75×75×30 mm
A kemény védőtok biztosítja, hogy KZ fülhallgatói mindig
védettek és biztonságosan tároltak legyenek.
Ez egy egyszerű, praktikus hordozótok, amely tartós EVA anyagból
készült. Ez a tok megvédi a fülhallgatót a zúzódástól és az
ütődésektől.
A fülhallgatók és a kábel kettős elhelyezését egy rugalmas
háló is segíti, amelynek köszönhetően a fülhallgató nem
gabalyodik össze a tokban szállított egyéb tartozékokkal. A fülhallgatók
védelmét egy puha bélés szolgálja, amely megakadályozza a karcolódást és a felesleges mozgást.
A tok cipzárral zárható.
Tulajdonságok:
| A tartozékok típusa | |
| Eszköztípus esetén | Fejhallgató |
|---|---|
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Tok típusa | Univerzális, Személyre szabott |
| Vízálló, porálló | Nem |
| Csatolás | csatolás nélkül |
| Anyag | műanyag |
| Szín | fekete |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 75 mm |
| Méret szélesség | 75 mm |
| Méret mélység | 30 mm |
Hello, tok belső méretek 75×75×30 mm Üdvözlettel www.SUNNYSOFT.cz