| Megbízható 3000 mAh üzemidő |
| Minőségi helyettesítő az eredeti akkumulátorhoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor mobiltelefonokhoz, Neffos N1, kapacitás 3000 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű, kiváló minőségű csere az eredeti akkumulátor
helyett.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Meghosszabbított garancia a kapacitásvesztés
ellen 6–12 hónapról 12 hónapra.
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, kiáll termékei kiváló minősége
mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos kapacitásvesztési
garanciát ad a fogyasztóknak erre az akkumulátorra.
Jellemzők
Használati utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Neffos:
Tp-Link:
Az akkumulátor egyenértékű a következő eredeti akkumulátorokkal
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Mobiltelefonok és okostelefonok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,85 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 84 mm |
| Méret szélesség | 64 mm |
| Méret mélység | 4 mm |