| Hosszabb élettartam akár 1200 ciklusig |
| Memóriaeffektus nélküli töltés |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| Minőségi garancia, 12 hónap jótállás |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 5. Önnél |
Porszívó akkumulátor, Mamibot ProVac Plus 2, kapacitás 2600 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű csere az eredeti
akkumulátorodhoz.
Az akkumulátort az eszközhöz tervezett eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
6–12 hónapos kapacitáskiesés elleni
kiterjesztett garancia
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát biztosít
a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztése ellen.
Jellemzők
Utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Mombot:
Az akkumulátor egyenértékű ezekkel az eredeti akkumulátorokkal.
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 66 mm |
| Méret szélesség | 37 mm |
| Méret mélység | 20 mm |