| Az eredeti akkumulátor megbízható helyettesítője |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 990 Ft | 6. 3. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 590 Ft | 6. 3. Önnél |
Prestigio RoadRunner 300 autós kamerák akkumulátora, 700 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű csere az eredeti
akkumulátorodhoz.
Az akkumulátort az eszközhöz tervezett eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
6–12 hónapos kapacitáskiesés elleni
kiterjesztett garancia
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát biztosít
a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztése ellen.
Jellemzők
Utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Presztízs:
Az akkumulátor egyenértékű ezekkel az eredeti akkumulátorokkal.
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Kamerák és fényképezőgépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 700 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 40 mm |
| Méret szélesség | 31 mm |
| Méret mélység | 6 mm |