| Hosszabb üzemidő a G733-hoz |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 8. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 7. Önnél |
Fejhallgató akkumulátor, Logitech G733, kapacitás 1500 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű csere az eredeti
akkumulátorodhoz.
Az akkumulátort az eszközhöz tervezett eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
6–12 hónapos kapacitáskiesés elleni
kiterjesztett garancia
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát biztosít
a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztése ellen.
Jellemzők
Utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Logitech:
Az akkumulátor egyenértékű ezekkel az eredeti akkumulátorokkal.
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Fejhallgató és kihangosító |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 51 mm |
| Méret szélesség | 40 mm |
| Méret mélység | 6 mm |