| Megbízható helyettesítő az eredeti akkumulátorhoz |
| Akár 1200 ciklus élettartam |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
Kamera akkumulátor, Samsung Gear 360, Sm-C200, 1300 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az eredeti vagy a készülékhez tervezett kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Samsung:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Mobiltelefonok és okostelefonok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1300 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,85 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 39 mm |
| Méret szélesség | 34 mm |
| Méret mélység | 8 mm |