| Megbízható üzemidő a kontrollerhez |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 8. Önnél |
Akkumulátor drón távirányítókhoz, Dji Mavic Mini Controller, kapacitás 3400 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az Ön
eredeti akkumulátorának.
Az akkumulátort az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dji:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Drónok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3400 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 66 mm |
| Méret szélesség | 21 mm |
| Méret mélység | 20 mm |
Helló,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.