| 6 hónapról 12 hónapra meghosszabbított kapacitásgarancia |
| Minőségi akkumulátor gyártó Cameron Sino |
| 20,000+ akkumulátor ettől a márkától |
| Saját akkumulátor-fejlesztés 2000 óta |
| Csomagküldő | 890 Ft | 7. 22. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 7. 21. Önnél |
Akkumulátor Garmin Forerunner 45 órához, 70 mAh kapacitás, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátornak.
Az akkumulátort az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Garmin:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Okos órák |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 70 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 30 mm |
| Méret szélesség | 13 mm |
| Méret mélység | 3 mm |