| Hosszabb porszívózási idő |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 10. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 9. Önnél |
Akkumulátor porszívóhoz ETA Verto, kapacitás 2000 mAh, Ni-MH, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű, kiváló minőségű csere az eredeti akkumulátor
helyett.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Meghosszabbított garancia a kapacitásvesztés
ellen 6 hónapról 12 hónapra.
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, kiáll termékei kiváló minősége
mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos kapacitásvesztési
garanciát ad a fogyasztóknak erre az akkumulátorra.
Jellemzők
Használati utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Eta:
Az akkumulátor egyenértékű ezekkel az eredeti akkumulátorokkal
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 53 mm |
| Méret szélesség | 43 mm |
| Méret mélység | 27 mm |