| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Túltöltés elleni védelem |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Sony SRS-XP500 hangszórókhoz, kapacitás 3000 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékéhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Sony:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 74 mm |
| Méret szélesség | 39 mm |
| Méret mélység | 39 mm |
Még semmi.
Köszönjük értékelését és vásárlását. Kellemes napot kívánunk.