| 6 hónapról 12 hónapra meghosszabbított kapacitásgarancia |
| Minőségi akkumulátor gyártó Cameron Sino |
| 20,000+ akkumulátor ettől a márkától |
| Saját akkumulátor-fejlesztés 2000 óta |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 27. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 27. Önnél |
Akkumulátor Marshall Willen hangszóróhoz, kapacitás 2600 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az eredeti vagy a készülékéhez szánt kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Marshall:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 69 mm |
| Méret szélesség | 19 mm |
| Méret mélység | 19 mm |