| Hosszabb üzemidő a zenehallgatáshoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónapos kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 26. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 25. Önnél |
Akkumulátor JBL Tuner 2 hangszóróhoz, kapacitás 3350 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az
akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Jbl:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3350 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 71 mm |
| Méret szélesség | 20 mm |
| Méret mélység | 20 mm |
Az akkumulátor jól működik
Helló,
Még egyszer köszönjük a vásárlást és a visszajelzést. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.