| 6 hónapról 12 hónapra meghosszabbított kapacitásgarancia |
| Minőségi akkumulátor gyártó Cameron Sino |
| 20,000+ akkumulátor ettől a márkától |
| Saját akkumulátor-fejlesztés 2000 óta |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 8. Önnél |
Akkumulátor JBL Go 3 hangszóróhoz, kapacitás: 730 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort töltheti az eszközéhez készült eredeti vagy kompatibilis
töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Jbl:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 730 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 55 mm |
| Méret szélesség | 39 mm |
| Méret mélység | 4 mm |