| Hosszabb üzemidő a játékhoz |
| Minőségi Cameron Sino csere |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 8. Önnél |
Akkumulátor HyperX Cloud Flight, Cloud Alpha és egyéb vezeték nélküli fejhallgatókhoz, 1500 mAh kapacitás, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátornak.
Az akkumulátor az eredeti vagy a készülékéhez szánt kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Hyperx:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Fejhallgató és kihangosító |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 52 mm |
| Méret szélesség | 40 mm |
| Méret mélység | 7 mm |