| 6 hónapról 12 hónapra meghosszabbított kapacitásgarancia |
| Minőségi akkumulátor gyártó Cameron Sino |
| 20,000+ akkumulátor ettől a márkától |
| Saját akkumulátor-fejlesztés 2000 óta |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 9. Önnél |
DJI Mavic Air drón akkumulátor, 2350 mAh kapacitás, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátornak.
Az akkumulátort a készülékhez szánt eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati utasítás
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dji:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Drónok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2350 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 11,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 87 mm |
| Méret szélesség | 52 mm |
| Méret mélység | 31 mm |
Ma, 2026. március 18-án próbáltam ki. Jól működik, ezért rendelni fogok még egyet.
Helló,
Még egyszer köszönjük a vásárlást és a visszajelzést. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.