| Hosszú üzemidő 7800 mAh |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 9. Önnél |
Akkumulátor JBL Charge Essential 2 hangszóróhoz, 7800 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az
akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Jbl:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 7800 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 69 mm |
| Méret szélesség | 38 mm |
| Méret mélység | 37 mm |