| Hosszú élettartam a Precision-höz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 29. Önnél |
Akkumulátor Dell Precision 7330, Precision 7540, Precision 7530 laptopokhoz, kapacitás 7900 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dell:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 7900 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 222 mm |
| Méret szélesség | 81 mm |
| Méret mélység | 11 mm |