| Hosszú üzemidő 5200 mAh |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 4. Önnél |
Akkumulátor Sonos Roam hangszórókhoz, kapacitás 5200 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Sonos:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 5200 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 67 mm |
| Méret szélesség | 37 mm |
| Méret mélység | 19 mm |
Helló,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.