| Hosszú üzemidő a mérésekhez |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Flir E75, E85, E95 hőkamerákhoz, kapacitás 6800 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és minőségi
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy a készülékhez szánt kompatibilis
töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak ezen akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Flir:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Kamerák és fényképezőgépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 6800 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 151 mm |
| Méret szélesség | 54 mm |
| Méret mélység | 46 mm |