| Az eredeti akkumulátor megbízható helyettesítője |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 9. Önnél |
Akkumulátor Garmin Venu 2 okosórához, kapacitás 210 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Garmin:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Okos órák |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 210 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,85 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 28 mm |
| Méret szélesség | 20 mm |
| Méret mélység | 3 mm |