| Hosszú repülés kompromisszumok nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 4. 9. Önnél |
Akkumulátor DJI Phantom 4 Pro drónokhoz, kapacitás 5870 mAh, Li-Pol, LED-es töltöttségjelző, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátornak.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékéhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos
kapacitásvesztési garanciát vállal erre az akkumulátorra a fogyasztók
számára.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dji:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Drónok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 5870 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 15,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 112 mm |
| Méret szélesség | 82 mm |
| Méret mélység | 57 mm |
Helló,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.