| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 15. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 14. Önnél |
Akkumulátor Xiaomi 70mai Pro kamerához, 900 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátornak.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy a készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Xiaomi:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Kamerák és fényképezőgépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 900 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 53 mm |
| Méret szélesség | 15 mm |
| Méret mélység | 14 mm |
www.SUNNYSOFT.hu