| Hosszú üzemidő 2000 mAh |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 5. Önnél |
Akkumulátor Toniebox hangszórókhoz, kapacitás 2000 mAh, Ni-Mh, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és minőségi
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Toniebox:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 52 mm |
| Méret szélesség | 44 mm |
| Méret mélység | 15 mm |