| 4100 mAh kapacitás kompromisszumok nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
Akkumulátor Zebra EC50 / EC55 vonalkódolvasóhoz, kapacitás 4100mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes minőségű cseréje.
Az akkumulátort az eredeti vagy egy kompatibilis töltővel töltheti fel,
amelyet az alábbiakhoz terveztek. az Ön készülékéhez.
Meghosszabbított garancia a kapacitásvesztés
ellen 6-tól 12 hónap
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, áll a kiváló minőségű
akkumulátorok mögött. termékeinek minősége. A minőséget bizonyítja,
hogy a fogyasztóknak garanciát nyújt a következőkre az akkumulátor
kapacitásának csökkenése 12 hónapig.
Jellemzők
Utasítások
A felhasználói kézikönyv ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Zebra:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorokkal egyenértékű
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Kódolvasók és címkézők |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4100 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,85 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 69 mm |
| Méret szélesség | 63 mm |
| Méret mélység | 7 mm |