| Visszaadja a porszívó teljes teljesítményét |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 10. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 9. Önnél |
Kiváló minőségű utángyártott akkumulátor Cecotec Conga 1090, Cecotec Conga 1190 és további robotporszívókhoz, kapacitás 2600mAh, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető a készülékhez mellékelt eredeti vagy kompatibilis
töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
A termék gyártója, a Cameron Sino vállalat, garanciát vállal termékei
kiváló minőségére. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
biztosít a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Cecotec:
Conga:
Mamibot:
Neatsvor:
Solac:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 70 mm |
| Méret szélesség | 37 mm |
| Méret mélység | 37 mm |