| Megbízható csere kompromisszumok nélkül |
| Teljes 12 hónapos kapacitásgarancia |
| Akár 1200 ciklusos élettartam |
| Memóriahatás nélküli töltés |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 4. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 30. Önnél |
Akkumulátor Dell Latitude 7000, 7350 típushoz, 2700mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez szánt eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Dell:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2700 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 11,1 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 180 mm |
| Méret szélesség | 111 mm |
| Méret mélység | 5 mm |