| Visszaállítja laptopja üzemidejét |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 6. Önnél |
Akkumulátor Lenovo IdeaPad 310–15 sorozatú laptopokhoz, kapacitás 3750mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy a készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónapos
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Lenovo:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3750 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 210 mm |
| Méret szélesség | 71 mm |
| Méret mélység | 6 mm |