| Gondtalan kettős tápellátás |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 9. Önnél |
Újratölthető 14430 akkumulátor cella, 700 mAh, bliszter
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy a készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel is.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Egyéb eszközök |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 700 mAh |
| Akkumulátor típusa | fogyasztói elemek |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 43 mm |
| Méret szélesség | 14 mm |
| Méret mélység | 14 mm |
Helló, az akkumulátorok újratölthetőek, ellenőrizze, hogy a töltő milyen amperértéket ad, ha szükséges, igényelje az akkumulátorokat. Üdvözlettel www.SUNNYSOFT.cz