| Hosszabb üzemidő memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Megbízható túltöltés elleni védelem |
| 12 hónapos kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 14. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 13. Önnél |
Akkumulátor Bosch szerszámokhoz, 2100mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékhez szánt eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Bosch:
Würth:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | AKU eszközök |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2100 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 109 mm |
| Méret szélesség | 90 mm |
| Méret mélység | 53 mm |
az Önök oldala szerint, a hölgy a telefonban nem tudott választ adni, hogy ez nem lehetséges, hogy meg kell adnom a rendelési számot, így megkaptam a számot az árra, amit azonnal automatikusan megrendeltek anélkül, hogy kértem volna, technikai ellenőrzés nélkül, furcsa eljárás.Ma fogom kifizetni a számlájukra a megrendelés szerint. és majd meglátjuk,remélhetőleg jó lesz,különben visszaküldöm.
Üdvözlettel Barcal
egy akkumulátorcímkét jelentett, nem pedig egy megrendelést. Ha a lekérdezés egy adott termékhez kapcsolódik, akkor annak kódját/címkéjét/pontos nevét kell megadnia. Ennek hozzáadása nélkül nem tudunk elég pontosan válaszolni a kérdésre. Köszönjük megértésüket.
Üdvözlet,
Petra Seifertová
www.SUNNYSOFT.hu