| Megbízható 4400 mAh üzemidő |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 14. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 13. Önnél |
Laptop akkumulátor HP Omen 17 / Pavilion 17 készülékhez, kapacitás 4400mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékéhez szánt kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Hp:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4400 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 11,1 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 53,4 mm |
| Méret szélesség | 205,42 mm |
| Méret mélység | 19,52 mm |
A már nem kapható eredeti helyettesítésére ajánlom.
Szeretnék új akkumulátort rendelni a HP Pavilion Gaming 17 (17- ab200nc) készülékemhez, de sajnos sehol sem találom. Ez az akkumulátor kompatibilis a laptopommal?
Köszönöm, és további szép napot kívánok, K.F.
úgy tűnik, hogy nem, a gyártó nem kínál zseblámpát az ab200nc jelöléssel.
Üdvözlet,
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.hu