| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 8. Önnél |
Praktikus zárható hátsó háromszögletű táska 1 literes kerékpárvázhoz, telefon, kulcsok, szemüvegek, valamint szerszámok és pumpák tárolására is alkalmas
Praktikus hátsó zárható háromszög alakú
táska két zsebekkel hegyi és országúti kerékpárok számára az apró
tárgyak, szerszámok tárolására és összecsukható szivattyúk.
vízálló táskát aúti és mountain kerékpárokhoz tervezték.
Használható azonban minden kerékpárhoz,
amelyeknek van egyfelső keretsávja.
A táska tépőzáras pántokkal van
rögzítve felső keretrúd és keret nyeregcső. A táska pénztárca, telefon,
kulcsok, szerszámok és összecsukható pumpa tárolására alkalmas. A táska
teljes össztérfogataa 1 liter.
A táska nagyonerős poliészterből
készült. Anyag használat közben nem deformálódik. A táska belsejében
megpárnázott van. A táskának
összesenkét különálló zsebe van.
A jobb oldalon található nagyobb zseb belsejében varrtak 2 fogantyú alkalmas az összecsukható szivattyú
szilárd rögzítésére maximum 24 cm hosszúsággal és szerszámokhoz. Van
egy zsebe háromszög alakú nyílás
praktikuscipzárral, amely gyors és
könnyű hozzáférést biztosít a táskához.
A bal oldalon van egy második zsebcipzárral kulcsok vagy egyéb apró tárgyak
tárolására alkalmas.
A táska vízálló és használható
még aesőben is.
Jellemzők:
Műszaki specifikáció:
| Csatolás | |
| A rögzítés helye | kormányhoz; rúdhoz; csőhöz |
|---|---|
| A tartó típusa | Univerzális |
| Mágneses | Nem |
| A ProClip-re | Nem |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| A készüléket a tartón keresztül lehet feltölteni | újratöltés nélkül |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Vízálló, porálló | Igen |
| Tartó szett | komplett tartó |
| Szállítási eszköznek | kerékpárhoz |
| Méretek és súly | |
| A készülék minimális magassága | 0 mm |
| A készülék maximális magassága | 200 mm |
| Minimális készülékszélesség | 0 mm |
| Maximális eszközszélesség | 100 mm |
| A készülék minimális mélysége | 0 mm |
| A készülék maximális mélysége | 30 mm |
| Egyéb | |
| Tartó a | telefon és táblagép |