A Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
mobiltelefon ideális választás azok számára, akik kiegyensúlyozott
teljesítményű és modern dizájnnal rendelkező telefont keresnek. Alkalmas
mindazok számára, akiknek erős és stabil
processzorra van szükségük a szórakozáshoz és a munkához,
nagyméretű, gazdag színekkel rendelkező
kijelzőre, gyors internetre és
ráadásként egy kiváló,200 megapixeles felbontású kamerára.
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
mobiltelefon ideális választás azok számára, akik kiegyensúlyozott
teljesítményű és modern dizájnnal rendelkező telefont keresnek. Alkalmas
mindazok számára, akiknek erős és stabil
processzorra van szükségük a szórakozáshoz és a munkához,
nagyméretű, gazdag színekkel rendelkező
kijelzőre, gyors internetre és
ráadásként egy kiváló,200 megapixeles felbontású kamerára.
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G formatervezése elegáns és modern, sima
vonalakkal és matt felülettel. A készülékház kiváló minőségű
anyagokból készült, amelyek prémium megjelenést kölcsönöznek a telefonnak.
Az IP54-es besorolással a telefon
kiválóan fel van szerelvefröccsenés- és
porvédelemmel is. A még nagyobb védelem érdekében a kijelzőt
Corning® Gorilla® Glass 5 üveg is
védi.
6,67 hüvelykes AMOLED kijelző.
A telefon gyönyörű 6,67"-os AMOLED
kijelzővelbüszkélkedhet, amely Full HD+
1080×2400 felbontással és minimális keretezéssel, valamint 100%-os
széles DCI-P3 színskálával és 10 bites színmélységgel rendelkezik. Ez a kombináció részletes és élénk vizuális élményt nyújt, akár dolgozol,
akár videókat nézel.
200 MPx kamera
A telefon hátoldalán 3 kamera található, ami a fotózási lehetőségek
széles skáláját teszi lehetővé. A fő
kamera200 MP-es, ami garantálja a kiváló minőségű képeket. Van még egy 8 MPx-es
ultraszéles látószögű kamera és egy 2 MPx-es a makrókhoz. Az előlapon egy 16 MP-es kamera is található a sefie- és
videohívásokhoz. Ezen kívül a telefon olyan különleges funkciókkal is
rendelkezik, mint a 3X zoom, a többszörös szűrők és keretek, a kreatív
fotók készítéséhez.
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G töltése egyszerű, köszönhetően az
újabb okostelefonokon szabványosUSB-C port
használatának. Az 5000 mAh kapacitású
akkumulátor egész nap képes a telefont üzemben tartani. Ha mégis kifogyna a telefonból a nafta, akkor nincs egyszerűbb, mint a gyorstöltés a 67 W-os vezetékes turbótöltésnek köszönhetően.
A mindennapi használat során mindenki értékelni fogja az Android 13 operációs rendszer gyors reakcióját,
valamint a fürge 8-magos MediaTek Helio G99 Ultra
processzort. A telefon 8 GB RAM-mal és 256 GB tárhellyel rendelkezik a felhasználói
adatok számára. Ha ez a memória nem lenne elég, akkor a memória akár
1 TB-os memóriakártyával is bővíthető.
A telefon egyéb praktikus funkciókkal is rendelkezik, mint például
akettős SIM-támogatás, a biztonságos
bejelentkezés a kijelzőbe építettujjlenyomat-olvasón keresztül, az 5Gtámogatás és az NFC az érintés nélküli fizetéshez.
Főbb jellemzők:
Technikai adatok:
Kijelző
Processzor
Tárolás:
Rendszer
Akkumulátor:
Műszaki adatok
Kamera
Méretek:
Súly: 1,5 mm:
| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 6,67 " |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 |
| Megjelenítési technológia | Amoled |
| Memória | |
| Belső tároló | 256 GB |
| Működési memória | 8 GB |
| Memóriakártya foglalat | Igen |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Rendszercsatlakozó | USB-C |
| Vezeték nélküli töltés | nem lehet |
| Az akkumulátor kapacitása | 5000 mAh |
| Kommunikáció | |
| Támogatja a Dual SIM kártyát | Igen |
| NFC | Igen |
| 3,5 mm-es audio csatlakozó | Igen |
| GPS a navigációhoz | Igen |
| Támogatott hálózatok | 5G, 4G, 3G |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Nagy ellenálló képességű telefon | Nem |
| Nyomógombos billentyűzet | nem |
| Szín | kék |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 161,1 mm |
| Méret szélesség | 74,95 mm |
| Méret mélység | 7,98 mm |
| Súly | 188 g |
| Egyéb | |
| Modell sorozat | Xiaomi Redmi Note |