| Megvédi a tabletet az ütődésektől |
| Strapabíró neoprén a mindennapokra |
| A plüss bélés tisztítja a kijelzőt |
| Biztonságos rögzítés a sarkoknál |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 6. Önnél |
Neoprén laptoptok, kétirányú cipzár, véd az ütődésektől és a mechanikai sérülésektől.
A FIXED Sleeve tok megbízhatóan védi táblagépét a mindennapi munkahelyi vagy iskolai utazások során. Ideális védelmet nyújt mindenféle mechanikai sérüléssel, rázkódással és karcolással szemben. A tok alapja tartós neoprén, amely a durvább kezelést is kibírja, így kellő biztonságot nyújt a külső behatásokkal szemben. A tok záródását minőségi dupla cipzár biztosítja, belső védőszegéllyel. A behelyezett táblagépet a minden sarokban megtalálható rögzítőpántok segítségével rögzítheti, amelyek biztonságosan tartják a készüléket. A puha belső „plüss“ bélés még nagyobb védelmet nyújt a rázkódások ellen, ugyanakkor tisztítja az ujjlenyomatokat és egyéb szennyeződéseket a táblagép felületéről. Drága táblagépe a FIXED Sleeve tokban mindig biztonságban lesz, és folyamatosan úgy néz majd ki, mintha új lenne.
Tulajdonságok:
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Tok kialakítása | Tok zseb |
|---|---|
| Tok típusa | Univerzális |
| Vízálló, porálló | Nem |
| Anyag | neoprén |
| Szín | fekete |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 260 mm |
| Méret szélesség | 190 mm |
| Méret mélység | 14 mm |