| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 4,3 " |
| Kijelző felbontása | 800x480 WVGA |
| Megjelenítési technológia | LCD |
| Memória | |
| Memóriakártya foglalat | Igen |
| Kommunikáció | |
| 3,5 mm-es audio csatlakozó | Igen |
| GPS a navigációhoz | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 128,8 mm |
| Méret szélesség | 68 mm |
| Méret mélység | 11,9 mm |
| Súly | 168 g |
| 15 | Legtöbbet eladott |
| 0 | Eredeti |
| 38 | Tartók |
| 2 | Érintésmentes |
| 1 | Handsfree és headsety |
| 4 | Fitness Egészség Sport |
| 54 | Órák és fitnesz karkötők |
| 5 | Billentyűzet tollak kesztyű |
| 2 | Autódiagnosztika |
| 2 | Állványok és rudak |