| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 13,3 " |
| Memória | |
| Memóriakártya foglalat | Igen |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Rendszercsatlakozó | microUSB |
| OTG USB támogatás | Nem |
| Kommunikáció | |
| Támogatja a Dual SIM kártyát | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 217,8 mm |
| Méret szélesség | 327 mm |
| Méret mélység | 13,9 mm |
| Súly | 1290 g |