| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 8 " |
| Kijelző felbontása | 1280x800 |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Rendszercsatlakozó | microUSB |
| OTG USB támogatás | Igen |
| Kommunikáció | |
| Támogatja a Dual SIM kártyát | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 133,8 mm |
| Méret szélesség | 220,9 mm |
| Méret mélység | 11 mm |
| Súly | 380 g |