| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | OS nélkül |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 7 " |
| Kijelző felbontása | 800x480 WVGA |
| Megjelenítési technológia | LCD |
| Memória | |
| Belső tároló | 4 GB |
| Memóriakártya foglalat | Igen |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Rendszercsatlakozó | atipikus |
| Az akkumulátor kapacitása | 2100 mAh |
| Kommunikáció | |
| Támogatja a Dual SIM kártyát | Nem |
| Wi-Fi-vel rendelkezik | Nem |
| NFC | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| SIM foglalat | Nem |
| GPS a navigációhoz | Nem |
| Hívási opció | Nem |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Alváz | műanyag |
| Szín | fekete |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 197,5 mm |
| Méret szélesség | 127 mm |
| Méret mélység | 10,2 mm |
| Súly | 320 g |