| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 4 " |
| Kijelző felbontása | 800x480 WVGA |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Memória | |
| Belső tároló | 8 GB |
| Működési memória | 1 GB |
| Memóriakártya foglalat | Igen |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Vezeték nélküli töltés | nem lehet |
| Az akkumulátor kapacitása | 3200 mAh |
| OTG USB támogatás | Igen |
| Kommunikáció | |
| NFC | Nem |
| 3,5 mm-es audio csatlakozó | Igen |
| GPS a navigációhoz | Igen |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Nagy ellenálló képességű telefon | Igen |
| Nyomógombos billentyűzet | nem |
| Alváz | alumínium |
| Szín | fekete |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 141 mm |
| Méret szélesség | 73 mm |
| Méret mélység | 20 mm |
| Súly | 169 g |
| 17 | Legtöbbet eladott |
| 0 | Eredeti |
| 23 | Tartók |
| 5 | Tok |
| 3 | Memóriakártyák |
| 2 | Érintésmentes |
| 1 | Handsfree és headsety |
| 4 | Fitness Egészség Sport |
| 54 | Órák és fitnesz karkötők |
| 5 | Billentyűzet tollak kesztyű |
| 2 | Autódiagnosztika |