Nem csak az őszt éli túl
A telefon fokozottan ellenáll az eséseknek, a pornak és a víznek. Úgy
tervezték, hogy ellenálljon szinte mindennapi helyzetnek. Az IP68 / IP69K
védelmi szintnek köszönhetően nem okoz gondot az erős ütések
leküzdésében, nagyobb magasságból esik, könnyen ellenáll a pornak, és
vízbe is dobhatja. Doogee S88 PRO csak ne pusztítsd el.
A kialakítás azonban tökéletesen kiegyensúlyozott, prémium védelmet és
megjelenést biztosít. Masszív kialakítása nagyszerű stílust kölcsönöz
a telefonnak, amely pontosan illeszkedik mindenki tenyerébe.
Nem csak az őszt éli túl
A telefon fokozottan ellenáll az eséseknek, a pornak és a víznek. Úgy
tervezték, hogy ellenálljon szinte mindennapi helyzetnek. Az IP68 / IP69K
védelmi szintnek köszönhetően nem okoz gondot az erős ütések
leküzdésében, nagyobb magasságból esik, könnyen ellenáll a pornak, és
vízbe is dobhatja. Doogee S88 PRO csak ne pusztítsd el.
A kialakítás azonban tökéletesen kiegyensúlyozott, prémium védelmet és
megjelenést biztosít. Masszív kialakítása nagyszerű stílust kölcsönöz
a telefonnak, amely pontosan illeszkedik mindenki tenyerébe.
Nagy kijelző
Az S88 PRO megy a korral, és 6,3 hüvelykes szélesvásznú kijelzőt kínál
Full HD + 2340 × 1080px felbontással. A nagyobb képernyővel, nagyobb
kontraszttal és összességében jobb színes kijelzővel a telefon minden
eddiginél nagyobb szórakozást nyújt.
Gyorsabb, erősebb, jobb
A telefon nemcsak tartós. Az akár 8 GB RAM-mal rendelkező 8 magos MediaTek
Helio P70 processzornak köszönhetően nincs akadálya a munkának vagy a játéknak. Ezenkívül további 128 GB belső tárhellyel rendelkezik, és
akár 256 GB -ig bővíthető microSD -kártyával. Nyugodtan letölthet teljes
sorozatokat egy ilyen nagy tárolóba.
Hármas kamera
Doogee Az S88 PRO hármas kamerát biztosít akár 21 Mpix f / 2,2 optikai
objektívvel, hogy minden fontos pillanatot a legélesebb részletben
rögzítsen, bárhol is van. Még az akár 16 Mpx maximális felbontású
elülső kamerának köszönhetően lélegzetelállító szelfi képeket
készíthet professzionális minőségben.
Kapacitás egész napra
A mobilos szórakozás nem ér véget. A hatalmas, nagy kapacitású
akkumulátorok hihetetlen prémium élettartammal, akár
10 000 mAh-ig szinte végtelen hívásokat és folyamatos
játékot garantálnak egész nap, akár esti partin is.
Ilyen hosszú állóképesség mellett biztos lehet benne, hogy nem csak
lemeríti a mobiltelefont, de ha felteszi a töltőre, nem kell kábelt
keresnie. Doogee Az S88 PRO vezeték nélküli töltéssel rendelkezik, ennek
köszönhetően mindössze annyit kell tennie, hogy leteszi mobiltelefonját,
és új napra ébred, amely tele van szórakoztató böngészéssel a készüléken.
Tulajdonságok
Paraméterek
| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 6,3 " |
| Kijelző felbontása | 2340x1080 |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Memória | |
| Belső tároló | 128 GB |
| Működési memória | 8 GB |
| Memóriakártya foglalat | Igen |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Rendszercsatlakozó | USB-C |
| Vezeték nélküli töltés | igen beépített |
| Az akkumulátor kapacitása | 10000 mAh |
| OTG USB támogatás | Igen |
| Kommunikáció | |
| Támogatja a Dual SIM kártyát | Igen |
| NFC | Igen |
| 3,5 mm-es audio csatlakozó | Igen |
| GPS a navigációhoz | Igen |
| Támogatott hálózatok | 4G, 3G |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Nagy ellenálló képességű telefon | Igen |
| Szín | zöld |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 171,6 mm |
| Méret szélesség | 85,5 mm |
| Méret mélység | 18,7 mm |
| Súly | 372 g |
A terméket hiánytalanul és gyönyörűen becsomagolva kaptuk kézhez, odafigyelve a termék sértetlenségére szállításkor. A megadott időponttól hamarabb érkezett, annak ellenére, hogy külföldről kézbesítik Magyarországra. A papírmunkáról és számlázásról nem is beszélve: Precízek, problémamegoldó készségük 10/10. Bátran tudom ajánlani mindenkinek!
Köszönjük pozitív értékelését és vásárlását! Örülünk, hogy elégedett az áruval. Várjuk a következő megrendeléseit.